Een samenwerking die werkt
De samenwerking tussen Tilbox en Alushutter bestaat al sinds de oprichting van Alushutter in 2016. In de afgelopen jaren hebben we een sterke werkrelatie opgebouwd, waarbij de aluminium shuttersystemen van Alushutter een belangrijk onderdeel zijn geworden van onze opbergsystemen voor trucks en trailers. Deze langdurige samenwerking heeft ons veel inzicht gegeven in elkaars producten, processen en kwaliteitseisen.
Gedeelde visie
Wat Tilbox en Alushutter altijd al verbond, is de gedeelde visie op kwaliteit, oog voor detail en het belang van goede service. Beide bedrijven zijn gedreven om hoogwaardige producten te leveren die echte meerwaarde bieden. Dit maakt de overname een logische stap. Oprichter Edwin Kuijpers zet zijn ondernemersactiviteiten voort met TDS B.V. en blijft als adviseur betrokken bij Alushutter.
Productie van shuttersystemen in eigen huis
Alushutter blijft Alushutter. Voor klanten verandert er in de praktijk weinig. Het merk blijft zelfstandig bestaan, nu onder Tilbox B.V. Met Alushutter als toevoeging kunnen we onze klanten in de toekomst een nog completer pakket bieden. Van opbergsystemen tot shuttersystemen, alles vanuit één productielocatie en met de kwaliteit die je van ons gewend bent.
De komende periode
De komende twee maanden blijft de productie van Alushutter op de huidige locatie in Eersel. Vanaf maart 2026 komen beide merken samen onder één dak in Valkenswaard, op onze locatie aan de John F. Kennedylaan 5.
Over Alushutter
Alushutter is specialist in hoogwaardige aluminium shuttersystemen voor industriële toepassingen. Het bedrijf staat bekend om zijn oog voor detail, maatwerk en betrouwbare kwaliteit. Een perfecte aanvulling op wat Tilbox doet.
Meer over Alushutter: www.alushutter.nl Heb je vragen over deze overname? Neem gerust contact met ons op.